Все вопросы

CMA GORINIE WC41081 дуже гріється двигун

CMA GORINIE WC41081 дуже гріється двигун,працює повну програму без підривання без запаху обмотки горілої. підставив три двигуна одинакових усі так само гріються, а на рідних машинках gorenie працюють в нормольному температурному режимі з одинаковим завантаженням речей . Маю підозру що проблема в блоці управління.
Решение
Заміна сімістора двигуна і копія інструкції по завантаженню речей на різних програмах для замовника, щоб знали як користуватись.
#режим
Задан 12 января 2018

Для ответа на вопрос нужно Войдите
Ответы 3
Possible parameters controlling signal simistor are found for normative limit. Necessary to compare the signals of management with undoubtedly worker by charge.
Спасибі попробую відпишу
- @jackdanielsua 12 января 2018
12 января 2018
Не зовсім зрозуміле питання , то гріється то не гріеться двигун . При заміні треба звертати увагу на діаметр насадки на валу мотора .
Дуже залежить передаточне число на барабан а значить і нагрузка .на двигун .
Я маю три одинакові машини. Двигуни відрізняються тільки трішечки більшим статором,а все інше, кріплення,вал якоря одинакові, на рідних машинах працюють нормально. Я завжди користуюсь аперметром (тестер з кліщами цифровий U_NIT),і слідкую за споживанням в момент запуску двигуна з повною нагрузкою. На холодну двигун споживає в момент старту 1.6А-2.8А максим значення,коли
крутиться 1А-1.2А коли прогрівається споживання збільшується +-20%. В моєму випадку споживає в нормах, мною досліджених за 2 роки на інших різних машинах,тільки дуже гріється неможу розібратись чому. В мене така думка появилась що в статора десь в середині поплив лак і закоротило одну сторону статора,тим можна пояснити теж саме споживання,тільки з меншою потужністю. - @jackdanielsua 12 января 2018
12 января 2018
Раз було ,плавився якір , поставив не ті щётки . А грітись двугуни повинні і залежить від часу прання
13 января 2018
Авторизиция
Еще не зарегистрированы? Зарегистрироваться