Запчасти и инструменты для ремонта бытовой техники на TexnoMag.ru

СМА Gorenie WA63103 Не блокує дверей

СМА Gorenie WA63103 неблокує дверей і нестарує програма. Прошило таблетку замка і згоріла обвязка по замку. Потрібно фотки блока для розпізнання елементів
Решение
Шукаю бу блок
Задан 2 января 2018

Напиши ответ и получи бонусы, которые можно обменять на запчасти и инструмент в TexnoМag.ru, доступ к прошивка и программа на Bineep.ru или бесплатное обучение на курса alexragulin.ru
Ответы 3
Обвязку процессора проверьте,он случайно после этого не на коротком.
Світиться реагує на всі кнопки,дисплей працює. Дуже багато пістонів погоріло. - @jackdanielsua 2 января 2018
Завтра выхожу на работу,там есть такой же только с дисплеем потекшим.Возьму с собой и спишемся если никто не предоставит фото. - @user2677 2 января 2018
Вдячний за допомогу. - @jackdanielsua 2 января 2018
почту на всякий напишите. - @user2677 2 января 2018
jackdanielsua864@gmail.com - @jackdanielsua 2 января 2018
2 января 2018
з такими ознаками чомусь мені здается що процесору гаплик.був похожий випадок з бошем взорвалась таблетка порт процесора вилетів.перемкни контакти і подивись -стартує чи ні?в моєму випадку запустилась і все робило ,окрім замка.кліент відмовись міняти процесор -найшов вихід -через виключатель подав напругу на таблетку і все(замок замінив на новий)і всі щасливі
в твоєму випадку- донор.нек-процесора ненайдеш наскільки я знаю у них захист не зламали. - @genca 2 января 2018
В моєму випадку нестартує я теж велику підозру маю на порт процесора. На ній реально поміняти проц - @jackdanielsua 2 января 2018
2 января 2018
NEC-закритий .я ж тобі писав тільки донор
номер мій на аватарці.набирай підскажу майстра зі Лвова - @genca 2 января 2018
2 января 2018
Рекомендации