Запчасти и инструменты для ремонта бытовой техники на TexnoMag.ru

Beko Atmega32L - odczyt zawartości przez ISP

Dzień dobry.

Czy ktoś mi powie jak odczytać zawartość Atmega32L przez złącze ISP?
Powiem szczerze iż nie chce mi się demontować układu.
Mam kilka sprawnych modułów Beko więc mógłbym zgrać zawartość.
Решение
Wszystko działa, dziękuję i pozdrawiam.
Задан 30 ноября 2017

Напиши ответ и получи бонусы, которые можно обменять на запчасти и инструмент в TexnoМag.ru, доступ к прошивка и программа на Bineep.ru или бесплатное обучение на курса alexragulin.ru
Ответы 5
Маловато информации...
Za mało informacji? Chcę odczytać Flash i EEPROM z procesora zamontowanego na module pralki Beko. Tym procesorem jest ATMEGA32L. Na module jest złącze ISP. Chcę pod to podłączyć programator i zrobić kopię wsadu, od tak na przyszłość. Teraz pytanie, czy komuś się to udało? - @Piotr2608 30 ноября 2017
30 ноября 2017
Cześć, wszystko zależy od modułu. Z Atmel powinny pojawić się problemy. Najprostszym sposobem jest pobranie arkusza danych i wywołanie pinów do programowania za pomocą multimetru. Tak robię.
Перевод на русский:
Здравствуйте, всё зависит от модуля. С Atmel проблем возникнуть не должно. Проще всего взять datasheet и по документу вызвонить пины для программирования мультиметром. Я делаю так. - @user5682 30 ноября 2017
Nie Atmel tylko Atmega32L - BEKO. - @Piotr2608 30 ноября 2017
30 ноября 2017
смотри и подключай
30 ноября 2017
На Atmega 16 которые ставят на ПММ Beko, Atmega 32 на стиральных машинках Beko и Atmega 644 которые стоят на стиральных машинах КАНДИ подключаются к программатору одинаково, все выводы на этих процессорах расположены также как на даташите выше. Лично я прошиваю их программатором STK-500 спомощью AVR Studio-4.
Wszystkiego najlepszego z okazji imienin :)
Demontujesz Atmega czy odczytujesz ją z modułu pralki? - @Piotr2608 30 ноября 2017
30 ноября 2017
Podaj swoją pocztę.
Podzielę się dokumentem. Jest po rosyjsku, ale zrozumie. - @user5682 30 ноября 2017
30 ноября 2017
Рекомендации